ID: VDI613.1206739

Apartament 2 camere | Intabulat | 62,12 mp | 116.506 euro | Comision 0

Iasi, Sud-Est, Iasi
116.506 EUR · 2.195 EUR/mp
Adrian Florin Tibu
Atlas Realty
0786822922
office@atlasrealty.ro
2
Camere
1
Bai
53.07 mp
Suprafata
3
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Cau#539;i un apartament de 2 camere icirc;ntr-un bloc nou icirc;n Ia#537;i, intabulat #537;i preg#259;tit pentru mutare imediat#259;? Te invit#259;m s#259; descoperi un apartament modern #537;i spa#539;ios icirc;n Manta Ro#537;ie, la doar cacirc;#539;iva pa#537;i de Bulevardul Poitiers. Suprafa#539;#259; total#259;: 62,12 mp. Compartimentare: Living luminos - 18,16 mp; Buc#259;t#259;rie separat#259; - 6,23 mp; Dormitor - 12,81 mp; Hol: 6,57 mp; Baie - 5,07 mp; Dressing - 4,23 mp; Balcon: 9,05 mp.Complexul Manta Ro#537;ie Residence include 5 cl#259;diri moderne, cu regim redus de icirc;n#259;l#539;ime (4 #537;i 6 etaje), unite printr-un subsol general ce g#259;zduie#537;te 124 de locuri de parcare, boxe #537;i spa#539;ii tehnice. Construc#539;ia este realizat#259; pe funda#539;ie tip radier general, cu structur#259; din cadre de beton armat, termoizola#539;ie de 10 cm, lifturi de ultim#259; genera#539;ie #537;i finisaje premium de import.Situat la poalele M#259;n#259;stirii Cet#259;#53...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila53.07 mp
Suprafata construita62.12 mp
Camere2
Bai1
Etaj3
An constructie2025