ID: VDI612.1206792

Garsoniera Micro 40 etaj 2

Galati, Micro 40, Galati
35.000 EUR · 1.667 EUR/mp
Agentia Imobiliara Sfinx
Agentia Sfinx Galați
0746549162
agentia_sfinx@yahoo.com
1
Camere
1
Bai
21 mp
Suprafata
2
Etaj
1970
An constructie
Descriere:
Agen#539;ia imobiliar#259; Sfinx v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare o garsonier#259;, cu o suprafa#539;#259; de 24 mp, situat#259; icirc;n Micro 40. Detalii: - etaj 2/3, - balcon - central#259; termic#259; - renovat#259;. Pre#539; 35.000 euro. Contact: 0746.549.162
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila21 mp
Suprafata construita24 mp
Camere1
Bai1
Etaj2
An constructie1970