ID: VDI612.1206812

Casa Vanatori constructie 2022

Vanatori, Galati
170.000 EUR · 1.961 EUR/mp
Agentia Imobiliara Sfinx
Agentia Sfinx Galați
0746549162
agentia_sfinx@yahoo.com
3
Camere
2
Bai
86.7 mp
Suprafata
2022
An constructie
Descriere:
Agen#539;ia imobiliar#259; Sfinx v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare o cas#259;, construc#539;ie 2022, situat#259; icirc;n localitatea Vacirc;n#259;tori. Compartimentare: 3 camere ( 2 dormitoare, 1 living, 2 grupuri sanitare, 1 buc#259;t#259;rie ), teras#259; acoperit#259;. Suprafa#539;a util#259; a casei este de 86.7 mp, suprafa#539;a total#259; este de 91.9 mp, suprafa#539;a terenului 411 mp. Casa se vinde mobilat#259; #537;i utilat#259;, este racordat#259; la toate utilit#259;#539;ile (icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; - centrala termic#259;). Pre#539; 170.000 euro. Contact: 0746.549.162
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila86.7 mp
Suprafata construita91.9 mp
Suprafata teren411 mp
Camere3
Bai2
An constructie2022