ID: VDI612.1206848

3 decomandate Mazepa

Galati, Mazepa 1, Galati
116.000 EUR · 1.706 EUR/mp
Agentia Imobiliara Sfinx
Agentia Sfinx Galați
0746549162
agentia_sfinx@yahoo.com
3
Camere
1
Bai
68 mp
Suprafata
parter
Etaj
1987
An constructie
Descriere:
Agen#539;ia imobiliar#259; Sfinx v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere decomandat, cu o suprafa#539;#259; total#259; de 75 mp, situat icirc;n cartierul Mazepa. Detalii: - parter - izolat - central#259; termic#259; - mobilat - utilat - AC - an construc#539;ie bloc 1987. Pre#539; 116.000 euro. Contact: 0746.549.162
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila68 mp
Suprafata construita75 mp
Camere3
Bai1
Etajparter
An constructie1987