ID: VDI588.1208822

Apartament 2 camere, parcare subterana inclusa. Cartier Iris, Ansamblul Junior Residence

Cluj-Napoca, Iris, Cluj
175.000 EUR · 3.566 EUR/mp
Horea Persa
Hs Bella Casa Estate
0757740465
office@hsbellacasa.ro
2
Camere
1
Bai
49.08 mp
Suprafata
parter
Etaj
2021
An constructie
Descriere:
Va propun un apartament deosebit, cu 2 camere situat in Ansamblul Junior Residence din cartierul Iris, Cluj-Napoca. Situat intr-o zona linistita, cu mult spatiu verde, acces rapid catre centru si mijloace de transport, crese. La 5 minute de viitorul mall, Rivus, Lidl, Auchan, Parcul Armatura, Clujana. Este situat la parter si are suprafata utila: 49 mp si o terasa generoasa de 11.5mp - Compartimentare: hol, living+ bucatarie open space, dormitor, baie, terasa generoasa. Dispune de incalzire proprie, geamuri mari cu 3 randuri de sticla, aer conditionat. Pentru confortul dumneavoastra este inclus in pret si o parcare subterana proprie, chiar langa intrarea in scara blocului. Bloc nou, construit cu materiale de calitate, izolatie premium. Dispune de lift modern, spatii comune bine intretinute si mult spatiu verde, pomi si loc de joaca. - Zona cu acces rapid catre magazine, transport in comun si puncte de interes. - Potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie (inchiriere pe t...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila49.08 mp
Suprafata construita60.58 mp
Camere2
Bai1
Etajparter
An constructie2021