Ultracentral! Apartament 2 camere, deosebit, etaj intermediar. P-ta Mihai Viteazu
Cluj-Napoca, P-ta Mihai Viteazul, Cluj
198.000 EUR
· 4.193 EUR/mp
Horea Persa
Hs Bella Casa Estate
0757740465
office@hsbellacasa.ro
2
Camere
1
Bai
47.22 mp
Suprafata
2
Etaj
Descriere:
Va propun spre vacirc;nzare un apartament deosebit, 2 camere in zona P-ta Mihai Viteazu din Cluj-Napoca.
Situat la etajul 2, al unui bloc de 4 etaje, intr-o curte interioara, apartamentul este proaspat renovat, cu un design aparte, materiale de inalta calitate premium, mobilier facut la comanda cu bun gust, este compus din: living, buc#259;t#259;rie, camara, dormitor, baie. Ca dotari avem: aer conditionat, electrocasnice icirc;ncorporate, inclusiv frigider, ma#537;in#259; de sp#259;lat rufe, hot#259;, plit#259; pe gaz, cuptor electric, priz#259; pe blat, geamuri termopan cu trei sticle #537;i #537;apte camere. Suprafa#539;a apartamentului este de 47mp. Apartamentul este aproape de banci, mijloacele de transport icirc;n comun, magazine, Iulius Mall, Rivus Mall, restaurante, farmacii, spatii de joaca, scoli si gr#259;dini#539;e. Pretabil si pentru investitie. Pentru confortul dumneavoastra este si un loc de parcare in curtea interioara--ID intern: HSB27
Pret 198.000euro;
! Comisionul...