ID: VDI446.1209804

Etaj 2 conf 1 zona Centrala- Eremia Grigorescu -Victoriei 3 cam

Braila, Garii, Braila
49.490 EUR · 739 EUR/mp
Cristi Bastiurea
Cristian Imobiliare
0752445301
cristy_basta@yahoo.com
3
Camere
1
Bai
67 mp
Suprafata
2
Etaj
1985
An constructie
Descriere:
Apartament 3 camere confort 1, semidecomandat 67mp zona Centrala- Eremia Grigorescu -VictorieSPATIOS, POSIBILITATE PERSONALIZARE* etaj 2* Tamplarie interioara si exterioara lemn,* Izolat termic,* Centrala termica,Pret 49.500 euroCristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS242amp;07
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila67 mp
Suprafata construita67 mp
Camere3
Bai1
Etaj2
An constructie1985