ID: VDI532.1211272

Apartament 3 camere, mobilat si utilat, in Ploiesti, zona Albert

Ploiesti, Albert, Prahova
170.000 EUR · 2.179 EUR/mp
Codrut Buzila
Arhomeimob
0728322152
buzilacodrut@arhomeimob.ro
3
Camere
2
Bai
78 mp
Suprafata
2
Etaj
2022
An constructie
Descriere:
Vanzare apartament 3 camere, 2 grupuri sanitare, decomandat, in Ploiesti, zona Albert, situat la etajul 2 intr- un bloc cu regimul de inaltime P+4.Imobilul face parte din ansamblul rezidential MRS Village format din 6 blocuri nou construite si case de tip duplex beneficiind de cartier imprejmuit cu gard, spatii verzi generoase, loc de joaca pentru copii, locuri de parcare pentru vizitotori, spatii comerciale etc.Este construit in anul 2022 cu fundatie de beton armat, structura pe cadre de beton, peretii din caramida Porotherm inclusiv cei de compartimentare interioara, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren de 10 cm EPS 80.Apartamentul are o suprafata utila de 78 mp plus balcon in suprafata utila de 7 mp.Dotari: loc de parcare propriu, interfon, lift Schindler, usa intrare metalica, usi interioare celulare Porta Doors, tamplarie PVC Salamander cu geam tripan, centrala termica proprie Vaillant, aer conditionat, calorifere din otel, gresie, faianta, parchet lamina...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila78 mp
Suprafata construita93 mp
Camere3
Bai2
Etaj2
An constructie2022