ID: VDI532.1211354

Apartament 2 camere, garaj si centrala proprie, Ploiesti, Zona Gageni

Ploiesti, Nord, Prahova
61.500 EUR · 1.267 EUR/mp
Antonio Popescu
Arhomeimob
0758098383
antonio.popescu@arhomeimob.ro
2
Camere
1
Bai
48.55 mp
Suprafata
1
Etaj
1965
An constructie
Descriere:
Vanzare apartament 2 camere, confort 1 semidecomandat, in Ploiesti, zona Gageni, situat la etajul unu intr- un bloc cu regimul de inaltime P+ 2.Imobilul este construit in anul 1965, cu fundatie de beton armat, peretii din caramida, izolat termic la exterior cu polistiren si are ca vecinatati RATP, parc, Lidl, Profi, mijloace de transport in conun etc.Apartamentul este complet renovat in anul 2021 si are suprafata utila de 46,15 mp plus balcon in suprafata utila de 2,4 mp.Dotari: curte comuna, teren imprejmuit cu gard, garaj propriu in spatele blocului, separatie de gaze, usa intrare metalica, usi interioare celulare, tamplarie PVC cu geam termopan, centrala termica proprie, instalatia termica si electrica pe cupru, calorifere din otel, peretii gletuiti si vopasea lavabila, gresie, faianta, parchet laminat etc.Se vinde mobilat si utilat la pretul de 61500 euro.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila48.55 mp
Suprafata construita53 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie1965