ID: VDI532.1211761

Apartament 3 camere, parcare proprie, mobilat si utilat, Albert, Ploie

Ploiesti, Albert, Prahova
166.900 EUR · 2.038 EUR/mp
Antonio Popescu
Arhomeimob
0758098383
antonio.popescu@arhomeimob.ro
3
Camere
2
Bai
81.9 mp
Suprafata
2
Etaj
2021
An constructie
Descriere:
Vanzare apartament 3 camere, in Ploiesti, zona Albert, situat la etajul 2 intr- un bloc cu regimul de inaltime P+3. Imobilul este construit in anul 2021 cu fundatie de beton armat, structura pe cadre de beton, peretii din caramida Porotherm, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren grafitat de 15 cm. Se afla intr- o zona fara trafic auto, cu blocuri si case nou construite avand ca vecinatati Meraki market, farmacie, Mall Shopping City, gradinita, after school, mijloc de transport in comun etc. Are o suprafata utila de 72,1 mp plus 2 balcoane in suprafata utila de 9,8 mp. Dotari: loc de parcare propriu, video interfon, casa scarii placata cu granit, 3 apartamente pe nivel, usa intrare metalica Pinum, usi interioare celulare MDF, tamplarie PVC Salamander Bluevolution 92 cu 5 foi de geam, centrala termica Buderus, incalzire in pardoseala cu termostat pe fiecare camera, ceramica Delta Studio, parchet laminat Eggear, plinta PVC, vopsea lavabila, intrerupatoare cu touch...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila81.9 mp
Suprafata construita90 mp
Camere3
Bai2
Etaj2
An constructie2021