VIDEO | Casa cu teren generos si deschidere la 3 strazi | 10 minute de Satu Mare
Satu Mare, Est, Satu Mare
79.000 EUR
· 1.192 EUR/mp
Thomas Dunca
Caserom
0770154910
contact@caserom.ro
2
Camere
1
Bai
66.26 mp
Suprafata
1971
An constructie
Descriere:
Descoper#259; o proprietate interesant#259;, amplasat#259; la intrarea icirc;n localitatea Culciu Mic, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, ideal#259; pentru cei care vor s#259; tr#259;iasc#259; aproape de ora#537;, dar departe de agita#539;ia lui. Situat#259; pe strada Principal#259; (drum asfaltat), aceast#259; cas#259; individual#259; se bucur#259; de un teren de 1.528 mp, complet icirc;mprejmuit, cu deschidere pe trei str#259;zi, o caracteristic#259; de excep#539;ie ce ofer#259; multiple oportunit#259;#539;i: extindere, parcelare sau dezvoltarea unei mici afaceri.
Locuin#539;a are o suprafa#539;#259; util#259; de 66 mp (81 mp construi#539;i), fiind compartimentat#259; astfel:? Hol generos la intrare? 2 dormitoare luminoase? Buc#259;t#259;rie complet mobilat#259; #537;i utilat#259; (frigider, aragaz, cuptor cu microunde)? Baie cu geam pentru ventila#539;ie natural#259;? Camer#259; tehnic#259; pentru depozitare sau sp#259;l#259;torie
Casa se vinde exact a#537;a cum se vede ndash;...