ID: VDI28.1214706

Garsoniera renovata, mobilata, etaj 2, Tractorul, Brasov

Brasov, Tractorul, Brasov
40.900 EUR · 1.948 EUR/mp
Daniela Lungu
Ascendent Imobiliare
0749885481
daniela.lungu@ascendent.ro
1
Camere
1
Bai
21 mp
Suprafata
2
Etaj
Descriere:
Comision cumparator: 2% + TVA, din valoarea de tranzactionareCamera de camin transformata in garsoniera, 21 mp, etaj 2/3, renovata, mobilata si utilata. Acces rapid catre Mall Coresi, Gara Brasov, Piata, Parcul Tractorul, puncte comerciale, statie mijloace de transport ndash; elemente ce sporesc atractivitatea atat pentru rezidenta personala, cat si pentru investitie in regim de inchiriere. Consiler specializat pe aleasa oferta: doamna Daniela Lungu Telefon/ WhatsApp: 0749 885 481 Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila21 mp
Suprafata construita21 mp
Camere1
Bai1
Etaj2