ID: VDI526.1215324

Ciarda Rosie - 3 camere , Bloc nou , Loc de parcare

Timisoara, Ciarda Rosie, Timis
123.000 EUR · 1.984 EUR/mp
Darius Buzdugan
Elvidar
0729851850
office@elvidarimob.ro
3
Camere
1
Bai
62 mp
Suprafata
2
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Apartament 3 camere de vacirc;nzare ndash; Ciarda Ro#537;ie, bloc nouSe ofer#259; spre vacirc;nzare apartament cu 3 camere, situat icirc;n zona Ciarda Ro#537;ie, icirc;ntr-un imobil nou, cu regim de icirc;n#259;l#539;ime P+3, pozi#539;ionat la etajul 2 din 3. Proprietatea este decomandat#259;, eficient compartimentat#259; #537;i se remarc#259; prin finisaje premium #537;i un nivel ridicat de confort, fiind potrivit#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; proprie, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie. Compartimentare: Living spa#539;ios 2 dormitoare Buc#259;t#259;rie separat#259; Baie Teras#259; Dot#259;ri #537;i beneficii: Central#259; proprie Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; Izola#539;ie exterioar#259; eficient#259; Finisaje moderne, de calitate superioar#259; Loc de parcare icirc;nscris icirc;n CF Pre#539;ul afi#537;at include TVA. Imobilul este amplasat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu acces facil c#259;tre ora#537; #537;i principalele...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila62 mp
Suprafata construita70 mp
Camere3
Bai1
Etaj2
An constructie2025