ID: VDI21.1215412

VILA PREMIUM | 240mp utili | 923mp teren | Constructie Impunatoare | Agrisul Mare – Arad

Agrisu Mare, Arad
169.000 EUR · 704 EUR/mp
Dorin Pelea
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
0722273759
office@profiimobiliare.ro
6
Camere
2
Bai
240 mp
Suprafata
2021
An constructie
Descriere:
CASA NOUA P+M | 240 mp utili | 923 mp teren | Construc#539;ie solida | Agrisul Mare ndash; AradIntr-o zona linistita localitatea Agrisul Mare, comuna Tarnova, langa statiunea Casoia, la doar 30 minute de Arad, descoperi o proprietate rara prin dimensiune, structura #537;i poten#539;ial : Vil#259; P+M, 240 mp utili, suprafa#539;#259; construit#259; 316 mp, amplasat#259; pe un teren generos de 923 mp, cu front stradal de 23 ml. Construita intre 2017 si (receptionata in ) 2021 din caramida Porotherm, cu fundatie #537;i planseu din beton, casa ofera un echilibru solid intre confort, eficienta #537;i posibilitate de personalizare. Parter complet functional, gata de mutare Living luminos, orientare favorabila Bucatarie spatioasa si luminoasa open space cu livingul Dormitor / birou Baie Spatii auxiliare: debara, spalatorie, camara alimente, camera tehnica Incalzire in pardoseala pe toata suprafata la parter Se vinde mobilat la parter, oferind avantajul unei folosinte imediat...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila240 mp
Suprafata construita316 mp
Suprafata teren923 mp
Camere6
Bai2
An constructie2021