ID: VDI129.1217939

Apartament 2 camere | Premium | Mobilat-Utilat | parcare [Zorilor-Observator ]

Cluj-Napoca, Zorilor, Cluj
130.000 EUR · 3.023 EUR/mp
Kaliop Imobiliare
Kaliop Imobiliare
0726666121
office@kaliop.ro
2
Camere
1
Bai
43 mp
Suprafata
2
Etaj
2020
An constructie
Descriere:
Va prezentam spre achizitie o proprietate eleganta, in zona strazii Observatorului si in imediata apropiere a hotelului Golden Tulip, intr-un spatiu ferit de zgomotul cotidian al orasului. Atentia la detalii, impartirea adecvata a proprietatii intinsa pe o suprafata de 43 mp utili si finisajele premium sunt cateva dintre avantajele acestei proprietati. Situata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje si un balcon, proprietatea este semidecomandata. Din punct de vedere functional aveti la dispozitie un living cu bucatarie deschisa, 1 dormitor si o baie. Proprietatea pe care o vedeti in imagini este una de prezentare In pretul de achizitie este inclus un loc de parcare ! Pentru mai multe detalii, precum si pentru oferte personalizate, contactati-ne cu incredere!Va stam cu drag la dispozitie, ID intern: KLP2057
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila43 mp
Suprafata construita53 mp
Camere2
Bai1
Etaj2
An constructie2020