Centru stomatologic cu 2 cabinete + radiologie – de vanzare in Brasov
Brasov, Judetean, Brasov
230.000 EUR
· 3.710 EUR/mp
Liviu Udrea
Regis Imobiliare
0725163515
liviu.udrea@regisimobiliare.ro
4
Camere
2
Bai
62 mp
Suprafata
parter
Etaj
1978
An constructie
Descriere:
Comision 0! REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un centru stomatologic complet echipat, cu o suprafata de 70 mp, situat in zona Calea Bucuresti, Brasov, compus din doua cabinete stomatologice functionale si sala de radiologie, ideal pentru desfasurarea imediata a activitatii sau investitie cu randament rapid. Astfel de proprietati mdash; complet echipate, autorizate, pozitionate strategic si pregatite pentru operare imediata mdash; apar rar in piata si se tranzactioneaza rapid.Spatiu medical autorizat este compartimentat dupa cum urmeaza:- Sala de asteptare si Receptie - 10.80 mp - vopsea epoxidica;- Cabinet 1 - 18,30 mp - covor PVC medical;- Cabinet 2 - 10,30 mp - covor PVC medical;- Radiologie - 9,15 mp - covor PVC medical;- Hol - 4,90 mp - gresie;- Baie personal - 4,20 mp - gresie;- Grup sanitar pacienti - 2,00 mp - gresie;- Depozitare si vestiar - 1,70 mp - gresie;- Spatiu sterilizare - 0.55 mp - gresie.Cele 3 variante de pre#539; pentru imobil sunt: Varianta 1 - 230.0...