ID: VDI662.1225472

Ideal pentru Locuit sau Investitie, 2 Camere in Rahova

Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov
79.000 EUR · 1.397 EUR/mp
Marina Ungureanu
CHESTERTONS
0723232359
marina.ungureanu@tet.ro
2
Camere
1
Bai
56.53 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Cel mai important constructor din Ardeal este prezent cu primul proiect in BucurestiApartament cu 2 Camere la standard de confort si performanta ridicate pe Soseaua Alexandriei, Bucuresti, intr-un proiect in constructie sustinut de un dezvoltator cu peste 25 de ani de experienta si rezultate remarcabile. Fiecare locuin#539;#259; din acest proiect este gacirc;ndit#259; cu grij#259; atacirc;t pentru spa#539;iul interior, cacirc;t #537;i pentru mediul icirc;nconjur#259;tor, astfel icirc;ncacirc;t cei care aleg achizitionarea unui apartament s#259; se simt#259; cu adev#259;rat acas#259;. Apartamentul are o suprafata utila de 56.53, suprafata totala de 64.96 mp si este compartimentat dupa cum urmeaza: Camera de zi: 24.32 mp Bucatarie: 7.38 mp Dormitor: 13.50 mp Hol: 6.80 mp Baie: 4.53 mp Balcon: 8.43 mpDetalii tehnice: Centrala imobil: Centrale montate icirc;n cascad#259;, Viessman, Buderus sau Ariston. Structur#259; rezisten#539;#259;: Beton armat, plan#537;eu tip dal#259;. Funda#539;i...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila56.53 mp
Suprafata construita64.96 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2025