ID: VDI316.1229076

RECO Apartament 3 camere, zona Rogerius, etaj 4 din 4, balcon inchis

Oradea, Rogerius, Bihor
94.000 EUR · 1.393 EUR/mp
Csaba-Imre Halmagyi
Reco Imobiliare
0741282234
i.csaba@recoimobiliare.ro
3
Camere
2
Bai
67.5 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
RECO Imobiliare va propune spre vanzare: #HC115 Un apartament potrivit pentru familie, intr-o zona linistita si bine conectata.Apartament cu 3 camere situat in Rogerius, Oradea, zona Sovata. Situat la etajul 4 din 4, proprietatea este decomandata, cu 2 bai si balcon inchis. Compus din 3 camere, bucatarie, hol, 2 bai si balcon inchis.Suprafata construita: 87 mp.Suprafata utila: 67.5 m2.Se vinde finisat clasic spre mediu, cu geamuri termopane, gresie, faianta si parchet. Zona ofera acces rapid la magazine, scoli si mijloace de transport in comun.Pret: 94000 Euro, negociabil. Informatii la numarul: 0376443700.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila67.5 mp
Suprafata construita87 mp
Camere3
Bai2
Etaj4
An constructie1980