ID: VDI28.1230270

Casa noua, curte, gradina, aria Arena Sepsi, Central, Sfantu Gheorghe, Covasna

Sfantu Gheorghe, Central, Covasna
194.000 EUR · 1.902 EUR/mp
Ionel Manailescu
Ascendent Imobiliare
0745051787
ionel.manailescu@ascendent.ro
4
Camere
1
Bai
102 mp
Suprafata
2018
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 0%ASCENDENT IMOBILIARE COVASNA va prezintaintr-una dintre cele mai apreciate si moderne zone din Sfantu Gheorghe ndash; Arena Sepsi ndash; o proprietate noua, preg#259;tita sa devina pentru prima data bdquo;acasaquot; pentru viitorii sai proprietari.Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea filmului de prezentare: Videoprezentare:https://www.youtube.com/watch?v=7d8dPqgLLqsTur Virtual:https://my.matterport.com/show/?m=tEUYsNhUs9i Aceasta rezidenta nu a fost locuita niciodata si ofera combinatia perfecta intre confort, intimitate si eficienta, fiind alegerea pentru cei care isi doresc un stil de viata linistit, dar conectat la tot ce conteaza.Compartimentarea este practica si luminoasa, iar fiecare spatiu a fost gandit pentru confortul de zi cu zi. Curtea proprie, usor de intretinut, ofera exact cat este nevoie pentru relaxare, timp petrecut in aer liber si momente frumoase alaturi de cei dragi, fara gri...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila102 mp
Suprafata construita177 mp
Suprafata teren405 mp
Camere4
Bai1
An constructie2018