Popesti-Leordeni, Vila individuala cu piscina, mobilata-utilata modern, disponibila imediat
Popesti-Leordeni, Centura, Bucuresti Ilfov
315.000 EUR
· 2.333 EUR/mp
LAVINIA GHIOCEL
Sun Rezidential Real Estate
0770876864
office.sunrezidential@gmail.com
5
Camere
3
Bai
135 mp
Suprafata
parter
Etaj
2022
An constructie
Descriere:
Se ofer#259; spre vacirc;nzare o vil#259; individual#259; Parter + Etaj, situat#259; icirc;n Pope#537;ti-Leordeni, la ie#537;irea c#259;tre Autostrada A0, icirc;ntr-o zon#259; reziden#539;ial#259; nou#259; #537;i lini#537;tit#259;, alc#259;tuit#259; din propriet#259;#539;i individuale, cu regim mic de inaltime.
Proprietatea dispune de un teren generos de 600 mp, o piscin#259; privat#259; #537;i o curte complet amenajat#259;, oferind confort #537;i intimitate pentru icirc;ntreaga familie.Vila este construita in anul 2022 si este compusa din 5 camere, 3 grupuri sanitare, terasa acoperita, balcon , spatii utile pentru depozitare, bucatarie de vara, camera tehnica.
Descriere imobil:Parter:
Living spa#539;ios #537;i luminos
Buc#259;t#259;rie complet utilat#259; si mobilata
Dormitor
Dou#259; grupuri sanitare
Teras#259; acoperit#259;, ideal#259; pentru relaxare
Camera tehnica
Etaj:
Dou#259; dormitoare
Dressing
Un grup sanitar
Balcon
Caracteristici generale: Reg...