ID: VDI459.1231801

FREIDORF, 2 CASE UNITE PRIN BUCATARIE, GARAJ, TEREN GENEROS

Timisoara, Freidorf, Timis
360.000 EUR · 1.946 EUR/mp
Mihnea Spineanu
Primum
0787697129
primum.imob10@gmail.com
5
Camere
3
Bai
185 mp
Suprafata
2016
An constructie
Descriere:
Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va oferi spre vanzare doua CASE unite prin bucatarie cu o suprafata utila de 185 mp si teren de 1.171 mp in zona FREIDORF. Compartimentare: Casa 1 P+pod: 2 dormitoare, hol, baie, debara cu acces in pod, bucataria inchisa. Casa 2 P+Etaj: -parter: living spatios, baie -etaj: 2 dormitoare, baie Curte: garaj, tarc catel, pomi fructiferi, magazie, piscina exterioara deasupra solului. Pozele sunt cu caracter informativ, propietatea se vinde partial mobilata, nu toata mobila din poze va ramane. Informatiile cu caracter tehnic ne sunt furnizate de catre proprietar.Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie.Mai multe detalii telefonic.
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila185 mp
Suprafata construita240 mp
Suprafata teren1.171 mp
Camere5
Bai3
An constructie2016