Casa 4 camere, 4 bai, mobilata si utilata, Ploiesti, zona Albert.
Ploiesti, Albert, Prahova
344.900 EUR
· 1.921 EUR/mp
Antonio Popescu
Arhomeimob
0758098383
antonio.popescu@arhomeimob.ro
4
Camere
4
Bai
179.55 mp
Suprafata
1
Etaj
2012
An constructie
Descriere:
Imobilul se afla intr- o zona de case, pe o strada privata inchisa cu porti actionate electric, cu deschidere la 2 Strazi, Bld. Republicii, respectiv str. Florilor, avand ca vecinatati Meraki Market, statie pentru mijloc de transport in comun, sala de fitness, gradinita, after school, Mall Shopping City, Bebe Tei, Farmacia Tei, restaurante etc.Este construit in anul 2012, finalizat in 2017 cu fundatie de beton armat izolata termic cu polistiren extrudat si hidroizolatie, structura pe cadre de beton, placa de beton pe fiecare nivel, peretii din caramida Porotherm inclusiv cei de compartimentare interioara, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren grafitat de 15 cm.Acoperisul este din tabla Wetterbest izolat cu spuma poliuretanica de 10 cm, 20 cm vata minerala, folie anticondens si rigips.Amprenta casei este de 82,06 mp, suprafata construita desfasurata 230 mp, suprafata utila 179,55 mp plus terase in suprafata utila de 51,25 mp compartimentata astfel:Parter: terasa...