ID: VDI379.1232875

Oportunitate investitie: 3 spatii inchiriate in Urban Plaza

Brasov, Astra, Brasov
33.300 EUR · 3.330 EUR/mp
Dragos Cechina
Regis Imobiliare
0774994172
dragos@regisimobiliare.ro
1
Camere
1
Bai
10 mp
Suprafata
parter
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
ID intern: 7000REGIS Imobiliare va propune spre cumparare 3 spatii / boxe de nivel in Urban Plaza, pe str. Carpatilor 93.Acestea sunt deja inchiriate si genereaza impreuna un venit de 800 EUR lunar / 9.600 EUR anual.Fiecare spatiu are 10 mp: unul la parter, unul la etajul 4 si unul la etajul 8. Dispun de grup sanitar, video interfon, cutie postala si racordare la apa, curent si internet.Pot fi folosite pentru birou, cabinet, frizerie, manichiura-pedichiura, gene, masaj, logopedie, croitorie, reparatii, meditatii sau alte activitati similare.In complex exista supermarket, parc, cafenele, frizerie, coafor, salon de bronzare, centru educational, birou traduceri si studio pilates.Dezvoltatorul intentioneaza sa continue proiectul cu blocurile de 20+ etaje, centru wellness, piscina semiolimpica, spa, sala de fitness si extinderea parcului la 1 hectar. Intre timp, au inceput lucrarile pentru gradinita complexului, prima din Astra dupa 1989.Comisionul agentiei este 2% + TVA din valoarea tranza...
Tip proprietateSpatii Comerciale
TranzactieVanzare
Suprafata utila10 mp
Suprafata construita10 mp
Camere1
Bai1
Etajparter
An constructie2023