VDI.ro

Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan

Iasi, Bucium

58.500 EUR

Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan

location_on Iasi, Bucium, Iasi

58.500 EUR
1.581 EUR/mp
ID: VDI577.1229601 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 4 ore în urmă
Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan - foto 1
Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan - foto 2
Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan - foto 3
Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 37 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2026 home 37 mp constr.

Descriere

Apartament Finalizat, PREMIUM, Bloc NOU etaj 3, 37 mp, finisaje PREMIUM, foarte aproape de mijloacele de transport in comun, zona Bucium VISAN!
Apartamentul este format din hol, camera de zi + bucatarie Open space, dormitor cu iesire pe Balcon ( balcon cu balustrada si sticla securizata ) si baie.
Ideal pentru INVESTITIE ( 370 euro Chiria )
Zona in plina dezvoltare foarte aproape de COMPLEXUL FAMILY MARKET BUCIUM ( 1.5 km ) Profi, Mega Image, Cresa , Parcuri la cateva minute de mers pe jos!!
Dotarile incluse in pret sunt urmatoarele :
- Centrala proprie pe gaz prin Condensare
- Izolatie exterioara cu termosistem de 10 cm
- Usa metalica PREMIUM
- Tamplarie termopan cu 3 foi de sticla
- INTERFON
PRET: 58.500 EURO plata CASH
PRET: 62.000 EURO plata CREDIT
Se accepta si Credit Ipotecar, Mutare RAPIDA!!Contact: 0752.918.134

Detalii proprietate

ID anunț VDI577.1229601
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 37 mp
Suprafață construită 37 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2026
Preț/mp 1.581 EUR/mp

location_on Localizare

Bucium, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 58.500 €
36.500 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.726 €