VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente de lux de vânzare

633 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Vanzare apartament 3 camere, Pipera, 4city, loc de parcare - Bucuresti
Gold Vânzare 0% Exclusiv
215.000 EUR
photo_camera 11

Vanzare apartament 3 camere, Pipera, 4city, loc de parcare

location_on Bucuresti, Pipera

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot66 mp layersEt. 7 calendar_today2019
Liviu Apostu Liviu Apostu
Etic Brokers Real Estate Etic Brokers Real Estate
130 mp utili, 3 camere, Silver Mountain, Poiana Brasov - Poiana Brasov
Gold Vânzare
290.000 EUR 2.214 €/mp
photo_camera 24

130 mp utili, 3 camere, Silver Mountain, Poiana Brasov

location_on Poiana Brasov

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot131 mp layersEt. 1 calendar_today2009
Iuliana Marin Iuliana Marin
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir - Oradea
Silver Vânzare
96.500 EUR 2.564 €/mp
photo_camera 6

Un nou standard de confort urban - apartament bloc nou | Cantemir

location_on Oradea, Cantemir

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot37.64 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Bichis Horea Bichis Horea
Brucken Real Estate Brucken Real Estate
Premium Clasa A, 75mp, luminos, mobilat, echipat, ca nou, panorama, Tractorul, Brasov - Brasov
Silver Vânzare Exclusiv
171.000 EUR 2.280 €/mp
photo_camera 19

Premium Clasa A, 75mp, luminos, mobilat, echipat, ca nou, panorama, Tractorul, Brasov

location_on Brasov, Tractorul

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot75 mp layersEt. 8 calendar_today2016
Galina Norocea Galina Norocea
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartament 2 camere luminos Silver Mountain Poiana Brasov - Poiana Brasov
Silver Vânzare
200.000 EUR 3.279 €/mp
photo_camera 25

Apartament 2 camere luminos Silver Mountain Poiana Brasov

location_on Poiana Brasov

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot61 mp layersEt. parter calendar_today2014
Liviu Udrea Liviu Udrea
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Apartament cu 3 camere Baneasa / Sisesti + loc de parcare inclus in pret - Bucuresti
Vânzare
275.000 EUR 2.957 €/mp
photo_camera 8

Apartament cu 3 camere Baneasa / Sisesti + loc de parcare inclus in pret

location_on Bucuresti, Baneasa

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot93 mp layersEt. 3 calendar_today2018
Karim-Ihab Yunis Karim-Ihab Yunis
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
Apartament EXCLUSIVIST în inima Iasului – Piata Unirii | Str. Vasile Alecsandri - Iasi
Vânzare
152.900 EUR 2.998 €/mp
photo_camera 25

Apartament EXCLUSIVIST în inima Iasului – Piata Unirii | Str. Vasile Alecsandri

location_on Iasi, Ultracentral

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot51 mp layersEt. parter calendar_today1960
Bogdan Nistor Bogdan Nistor
Dual Agency Imobiliare
Apartament 2 camere Pacurari - Iasi
Vânzare
96.000 EUR 1.882 €/mp
photo_camera 6

Apartament 2 camere Pacurari

location_on Iasi, Pacurari

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot51 mp layersEt. 2 calendar_today2021
Gabriela Ciobanu Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Apartament 2 camere Tatarasi - Iasi
Vânzare
120.000 EUR 2.308 €/mp
photo_camera 10

Apartament 2 camere Tatarasi

location_on Iasi, Tatarasi

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot52 mp layersEt. 3
Gabriela Ciobanu Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Vanzare apartament 2 camere modern bloc nou zona Zorilor- Lidl Frunzisului - Cluj-Napoca
Vânzare
215.000 EUR
photo_camera 14

Vanzare apartament 2 camere modern bloc nou zona Zorilor- Lidl Frunzisului

location_on Cluj-Napoca, Zorilor

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot58 mp layersEt. 1 calendar_today2022
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 3 camere modern 78 mp bloc nou in Floresti- zona BMW - Cluj-Napoca
Vânzare
179.999 EUR
photo_camera 15

Vanzare apartament 3 camere modern 78 mp bloc nou in Floresti- zona BMW

location_on Cluj-Napoca, Floresti

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot78 mp layersEt. 2 calendar_today2017
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament o camera zona FSEGA Iulius Mall, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
129.500 EUR
photo_camera 10

Vanzare apartament o camera zona FSEGA Iulius Mall, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Marasti

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot40 mp layersEt. 2 calendar_today2008
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 2 camere bloc nou Marasti zona Intre Lacuri Iulius Mall, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
195.000 EUR
photo_camera 8

Vanzare apartament 2 camere bloc nou Marasti zona Intre Lacuri Iulius Mall, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Marasti

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot52 mp layersEt. 4 calendar_today2021
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 3 camere bloc nou cu CF 4 km de Auchan Iris, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
126.000 EUR
photo_camera 10

Vanzare apartament 3 camere bloc nou cu CF 4 km de Auchan Iris, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Iris

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot70 mp layersEt. parter calendar_today2023
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere de LUX zona Piata Unirii Ultracentral, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
540.000 EUR