VDI.ro

Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamen...

Bucuresti, 13 Septembrie

205.000 EUR

Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului

location_on Bucuresti, 13 Septembrie, Bucuresti Ilfov

205.000 EUR
3.942 EUR/mp
ID: VDI393.1229947 | Publicat: 15.05.2026 | Actualizat: 22 ore în urmă | 2 vizualizări
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 1
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 2
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 3
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 4
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 5
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 6
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 7
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 8
Apartament 2 camere bloc nou zona Marriott -Palatul Parlamentului - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 52 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2016 home 54 mp constr.

Descriere

REF06B4780 Apartament 2 camere situat icirc;n zona Marriott ndash; Palatul Parlamentului, icirc;ntr-un imobil construit icirc;n anul 2016. Proprietatea se afl#259; la etajul 1 din 5 #537;i are o suprafa#539;#259; de 54 mp, fiind confort 1, decomandat#259;.Locuin#539;a este mobilat#259; complet #537;i dispune de living luminos cu buc#259;t#259;rie open-space, dormitor spa#539;ios #537;i balcon cu acces atacirc;t din living, cacirc;t #537;i din dormitor.Finisajele #537;i dot#259;rile includ parchet din lemn de bambus, gresie, faian#539;#259;, WC icirc;ncastrat, aer condi#539;ionat #537;i electrocasnice: plit#259; electric#259; cu induc#539;ie, frigider, ma#537;in#259; de sp#259;lat, cuptor cu microunde #537;i televizor.Blocul este bine icirc;ntre#539;inut, cu vecini lini#537;ti#539;i, pozi#539;ionat icirc;ntr-o zon#259; cu acces rapid c#259;tre Unirii, Izvor, Ci#351;migiu #537;i principalele puncte de interes din centrul ora#537;ului.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1229947
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 52 mp
Suprafață construită 54 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 5
An construcție 2016
Preț/mp 3.942 EUR/mp

location_on Localizare

13 Septembrie, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)