VDI.ro

Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro

Brasov, Racadau

128.500 EUR

location_on Brasov, Racadau, Brasov

128.500 EUR
2.471 EUR/mp
ID: VDI587.1210188 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 19 ore în urmă | 3 vizualizări
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 1
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 2
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 3
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 4
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 5
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 6
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 7
Apartament 2 camere Racadau-intrare,garaj,etaj 2,128500 Euro - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 52 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 home 52 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere la intrare in Racadau. Apartamentul este la et.2 din 4, este pe mijloc si este izolat exterior . Se vinde semimobilat, cum reiese din poze, geamuri termopan,centrala proprie,frigider, masina de spalat, aragaz. De asemenea beneficiaza si de boxa la subsol de 15, 50 m si garaj de 24 m. Apartamentul are vedere pe doua parti si este decomandat.COD 7254.PRET 128500 Euro

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210188
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 52 mp
Suprafață construită 52 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 4
Preț/mp 2.471 EUR/mp

location_on Localizare

Racadau, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 128.500 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.424 €