VDI.ro

2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro

Brasov, 13 Decembrie

88.000 EUR

2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro

location_on Brasov, 13 Decembrie, Brasov

88.000 EUR
2.514 EUR/mp
ID: VDI587.1210812 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 9 vizualizări
2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro - foto 1
2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro - foto 2
2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro - foto 3
2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro - foto 4
2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro - foto 5
2 camere zona Faget renovat lux, 88.000 Euro - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 35 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1968 home 37 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, renovat lux, situat in zona Faget, disponibil la etajul 1 , cu o suprafata utila 35 de mp. Dotari: ferestre: termopane; incalzire: centrala proprie; pereti: faianta, lavabil; podele: parchet, gresie. ID intern: PAL4922.PRET 88.000 EURO.

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210812
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 35 mp
Suprafață construită 37 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 1968
Preț/mp 2.514 EUR/mp

location_on Localizare

13 Decembrie, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 88.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.424 €