VDI.ro

2 decomandate Micro 13 etaj 1

Galati, Micro 13

59.900 EUR

2 decomandate Micro 13 etaj 1

location_on Galati, Micro 13, Galati

59.900 EUR
1.461 EUR/mp
ID: VDI612.1206660 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 17 vizualizări
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 1
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 2
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 3
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 4
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 5
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 6
2 decomandate Micro 13 etaj 1 - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 41 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1974 home 41 mp constr.

Descriere

Agen#539;ia imobiliar#259; Sfinx v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare un apartament cu 2 camere decomandat, cu o suprafa#539;#259; de 41 mp, situat icirc;n Micro 13. Detalii: - etaj 1 - centrala termic#259; - mobilat. Se accept#259; credit. Pre#539; 59.900 euro negociabil. Contact: 0746549162.

Detalii proprietate

ID anunț VDI612.1206660
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 41 mp
Suprafață construită 41 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
An construcție 1974
Preț/mp 1.461 EUR/mp

location_on Localizare

Micro 13, Galati, Galati (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 59.900 €
29.000 € 167.000 €
Medie zonă:72.525 €