VDI.ro

Apartament 3 cam, conf 1, Independentei, LIBER

Braila, Independentei

72.500 EUR

Apartament 3 cam, conf 1, Independentei, LIBER

location_on Braila, Independentei, Braila

72.500 EUR
1.133 EUR/mp
ID: VDI446.1226646 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 2 zile în urmă | 15 vizualizări
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 1
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 2
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 3
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 4
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 5
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 6
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 7
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 8
Apartament 3 cam, conf 1,  Independentei, LIBER - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1965 home 64 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere confort 1, semidecomandat, Independentei, Renovat recent
*Centrala termica
*Faianta, gresie, parchet
*Termopan interior si exterior
*Usa metal
*Bucataria este mobilata
*Acte la zi
*Instalatie sanitara si electrica noua
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS9032
amp;05

Detalii proprietate

ID anunț VDI446.1226646
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 64 mp
Suprafață construită 64 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1965
Preț/mp 1.133 EUR/mp

location_on Localizare

Independentei, Braila, Braila (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 72.500 €
23.000 € 169.899 €
Medie zonă:62.137 €