VDI.ro

Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie

Bucuresti, 13 Septembrie

234.000 EUR

Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie

location_on Bucuresti, 13 Septembrie, Bucuresti Ilfov

234.000 EUR
3.205 EUR/mp
ID: VDI393.1220566 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 18 vizualizări
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 1
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 2
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 3
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 4
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 5
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 6
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 7
Apartament 3 camere bloc 2010 zona 13 Septembrie - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 73 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2010 home 82 mp constr.

Descriere

REF06B4408 Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona 13 Septembrie, intr-un imobil construit in anul 2010 , disponibil la etajul 1 din 5.
Spa#539;iul de zi este luminos #537;i primitor, perfect pentru seri relaxante sau icirc;ntacirc;lniri elegante cu prietenii. Dormitoarele sunt pozi#539;ionate intim, oferind lini#537;te #537;i confort.
Suprafa#539;#259; #537;i compartimentare :Suprafa#539;#259; util#259;: 73,09 mpSuprafa#539;#259; total#259;: 81,70 mpEtaj: 1 din 5Bloc finalizat icirc;n 2010
Pardoseli din granit naturalTacirc;mpl#259;rie Rehau Euro 70Central#259; termic#259; proprie (2020)Pere#539;i interiori realiza#539;i cu dublu Rigips + izola#539;ie fonic#259;
Compartimentarea este aerisit#259; #537;i practic#259;:Living generos ndash; 23,67 mpBuc#259;t#259;rie open-space ndash; 15,78 mpHol principal ndash; 4,37 mpDormitor 1 ndash; 10,67 mpDormitor 2 ndash; 11,08 mpBaie ndash; 5,07 mpGrup sanitar ndash; 2,45 mpBalcon - 6,35 mp Lift modernScar#259; placat#259; cu marmur#259;Balustrade din fier forjatSupraveghere video interior amp; exteriorBlocul este construit pe structur#259; masiv#259; din beton armat ndash; un detaliu esen#539;ial pentru siguran#539;#259; #537;i stabilitate icirc;n timp.La cacirc;teva minute de:,JW Marriott,Palatul Parlamentului,Catedrala Macirc;ntuirii Neamului,Pia#539;a Constitu#539;iei,Bulevardul 13 Septembrie,Acces rapid c#259;tre Unirii, Cotroceni #537;i centrul ora#537;ului.Zona este ideal#259; atacirc;t pentru reziden#539;#259; premium, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie (icirc;nchiriere corporate / diplomatic#259;).Pre#539;: 242.000 euro; (TVA inclus)