VDI.ro

Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castan...

Ploiesti, Ultracentral

185.000 EUR

Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor.

location_on Ploiesti, Ultracentral, Prahova

185.000 EUR
1.625 EUR/mp
ID: VDI532.1212038 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 29 vizualizări
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 1
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 2
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 3
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 4
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 5
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 6
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 7
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 8
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 9
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 10
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 11
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 12
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 13
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 14
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 15
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 16
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 17
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 18
Apartament 3 camere, bloc 2017, in Ploiesti, zona Bd. Castanilor. - foto 19
1 / 19
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 114 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2017 home 130 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 3 camere, confort 1A decomandat, in Ploiesti, situat la etajul 1 intr- un bloc cu regimul de inaltime P+2.
Imobilul se afla intr- un bloc de tip boutique, cu 3 apartamente in total, unul pe fiecare nivel si are ca vecinatati Colegiul National Regina Maria Pedagogic, Compet, Bd. castanilor, Casa de Pensii, restaurante ( London House, Elisium), mijloace de transport in comun etc.
Este construit cu fundatie de beton izolata termic cu polistiren extrudat si hidroizolatie, structura pe cadre de beton, peretii din caramida Porotherm inclusiv cei de compartimentare interioara, tencuit la interior si izolat termic la exterior cu polistiren de 10 cm EPS 80.
Are o suprafata utila de 105.14 mp, plus 2 balcoane in suprafata utila se 8,74 mp compartimentat astfel: hol (9,75 mp), living (34,82 mp), bucatarie (13 mp), dormitor matrimonial (19,24 mp) cu baie proprie (5,56 mp), balcon 1 (4,37 mp), dormitor 2 (17,91 mp), balcon 2 (4,37 mp), baie 2 (4,86 mp).
Dotari exterioare: teren imprejmuit cu gard si porti actionate electric, loc de parcare propriu, video interfon si acces pe casa scarii prin iala cu amprenta, usa acces casa scarii Internorm Aluminiu, casa scarii placata cu marmura, balustrade exterioare din fier forjat etc.
Dotari interioare: usa din Aluminiu Internorm, iala cu amprenta, tamplarie PVC Internorm cu geam tripan, glafuri interioare din marmura, centrala termica proprie, incalzire in pardoseala Uponor cu termostat pe fiecare camera, sapa elicopterizata, peretii gletuiti inclusiv gletul de finisaj si amorsa, instalatia electrica pe cupru etc.
Pret: Apartamentul de la parter - 185000 euro, cu un loc de parcare inclus.Apartamentul de la etajul 1- 195000 euro, loc de parcare inclus.

Detalii proprietate

ID anunț VDI532.1212038
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 114 mp
Suprafață construită 130 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 2
An construcție 2017
Preț/mp 1.625 EUR/mp

location_on Localizare

Ultracentral, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)