VDI.ro

Apartament 3 camere Centru vechi

Baia Mare, Orasul Vechi

99.000 EUR

Apartament 3 camere Centru vechi

location_on Baia Mare, Orasul Vechi, Maramures

99.000 EUR
1.286 EUR/mp
ID: VDI622.1207093 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 21 ore în urmă | 47 vizualizări
Apartament 3 camere Centru vechi - foto 1
Apartament 3 camere Centru vechi - foto 2
Apartament 3 camere Centru vechi - foto 3
Apartament 3 camere Centru vechi - foto 4
Apartament 3 camere Centru vechi - foto 5
Apartament 3 camere Centru vechi - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 77 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2024 home 88 mp constr.

Descriere

Imobiliare Distinto va prezinta un apartament pozitionat la etajul 1 al unui imobil cu 2 etaje +3Retras, finalizat in 2024. Avand o suprafata construita de 79 mp si terasa de 7 mp cu orientare nord-vest , este compus din:
- living open space cu iesire pe terasa- 2 dormitoare - 2 bai - hol- dressing la unul din dormitoare- terasa de 7 mp
Detalii finisaje:- centrala termica, icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseala- ferestre tip termopan cu tamplarie PVC si pachet de 3 sticle cu bagheta calda- usa de la intrare metalica antiefractie;- Izolare termica: termosistem polistiren 10 cm + tencuiala decorativa placaj caramida tip Kliker- Incalzirea in pardoseala si ferestrele tripan.
Imobilul are regimul de inaltime redus (P+2E+3ER)
Apartamentul are un loc de parcare inclus.Optional se mai poate achizitiona un loc in parcarea exterioara la pretul de 5000 euro
Imobilul a fost realizat la standarde de calitate superioare dupa un concept arhitectural modern cu spatii aerisite.
In proximitate avem, pia#539;a de alimente, gradinite si centrul istoric.
Pentru detalii suplimentare #537;i program#259;ri la vizion#259;ri, v#259; st#259;m cu pl#259;cere la dispozi#539;ie la numarul de telefon 0754559309!

Detalii proprietate

ID anunț VDI622.1207093
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 77 mp
Suprafață construită 88 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2024
Preț/mp 1.286 EUR/mp

location_on Localizare

Orasul Vechi, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 99.000 €
96 € 385.000 €
Medie zonă:97.881 €