VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobila...

Bucuresti, Doamna Ghica

92.000 EUR

Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat

location_on Bucuresti, Doamna Ghica, Bucuresti Ilfov

92.000 EUR
1.484 EUR/mp
ID: VDI387.1211528 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 4 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 1
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 2
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 3
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 4
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 5
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 6
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 7
Vanzare apartament 3 camere , Doamna ghica-Colentina, mobilat - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1974 home 68 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere, comlet mobilat si utilat, situat in cartierul Doamna Ghica ,zona Str. Ion Berindei, intr-un imobil, construit in anul 1974, anvelopat, confort 1, semidecomandat, etaj 8 din 10, avand suprafata totala de 68 mp si suprafata utila de 62 mp, cu 1 baie si 1 balcon.
ID intern: 7R-2499.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1211528
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 62 mp
Suprafață construită 68 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 8
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1974
Preț/mp 1.484 EUR/mp

location_on Localizare

Doamna Ghica, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Aer Conditionat
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 92.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.702 €