VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga

Bucuresti, Rahova

105.000 EUR

Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga

location_on Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov

105.000 EUR
1.419 EUR/mp
ID: VDI393.1220840 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 2 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 1
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 2
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 3
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 4
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 5
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 6
Vanzare apartament 3 camere – Rahova, Pecineaga - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 74 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 1986 home 74 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 3 camere ndash; Rahova, Pecineaga
Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat, construita in anul 1986, avand o suprafata de 74 mp, situat la parter din 4 etaje, pe Str. Pecineaga, Sector 5.
Apartamentul este complet mobilat, avand centrala proprie, si doua unitati sanitare, oferind confort si functionalitate. De asemenea, locuri de parcare sunt disponibile in spatele imobilului. Apartamentul dispune si de un balcon interior.
Locatia este excelenta, cu acces rapid la transport icirc;n comun (sta#539;ie de autobuz icirc;n apropiere), la doar 6 sta#539;ii de tramvai de Pia#539;a Unirii, este icirc;n apropierea parcului Pecineaga, intr-o zona linistita, in care regasim centre comerciale, restaurante, dar si alte puncte de interes.
Pretul apartamentului este de 105.000 euro.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220840
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 74 mp
Suprafață construită 74 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1986
Preț/mp 1.419 EUR/mp

location_on Localizare

Rahova, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)