VDI.ro

Apartament 3 camere renovat decomandat Timpuri Noi

Bucuresti, Timpuri Noi

168.000 EUR

Apartament 3 camere renovat decomandat Timpuri Noi

location_on Bucuresti, Timpuri Noi, Bucuresti Ilfov

168.000 EUR
2.545 EUR/mp
ID: VDI393.1220558 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 3 vizualizări
Apartament 3 camere renovat decomandat Timpuri Noi - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 66 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 1986 home 68 mp constr.

Descriere

Refinder Imob v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament de 3 camere, situat icirc;n zona Timpuri Noi.Proprietatea este amplasat#259; la etajul 8 icirc;ntr-un imobil construit icirc;n 1986 #537;i beneficiaz#259; de o compartimentare decomandat#259;, practic#259; #537;i bine organizat#259;.Apartamentul este complet renovat, preg#259;tit pentru mutare imediat#259;, f#259;r#259; investi#539;ii suplimentare.Compartimentare:living generos2 dormitoare2 b#259;ibuc#259;t#259;rie debara pentru depozitarehol spa#539;iosZona este foarte bine conectat#259;, cu acces rapid c#259;tre metrou Tineretului #537;i Timpuri Noi, parcuri, centre comerciale #537;i institu#539;ii de icirc;nv#259;#539;#259;macirc;nt.Proprietatea este potrivit#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; personal#259;, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, datorit#259; pozi#539;ion#259;rii excelente #537;i compartiment#259;rii eficiente.
Pentru detalii #537;i programarea unei vizion#259;ri, v#259; st#259;m la dispozi#539;ie.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220558
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 66 mp
Suprafață construită 68 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 8
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1986
Preț/mp 2.545 EUR/mp

location_on Localizare

Timpuri Noi, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 168.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.702 €