VDI.ro

Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci

Bucuresti, Rahova

124.000 EUR

Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci

location_on Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov

124.000 EUR
1.746 EUR/mp
ID: VDI393.1220262 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 15 vizualizări
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 1
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 2
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 3
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 4
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 5
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 6
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 7
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 8
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 9
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 10
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 11
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 12
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 13
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 14
Apartament 3 camere, renovat - Rahova, Malcoci - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 71 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1978 home 71 mp constr.

Descriere

REF04B4592 Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat, gata de mutare/investitie.
Etaj 1/10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi.
Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, o baie cu geam exterior, camara, debara pentru masina de spalat rufe si depozitare, bucatarie complet mobilata si utilata: plita pe gaz Franke, cuptor electric AEG, hota, masina spalat vase Electrolux, frigider Liebherr, aer conditionat. Mobilier custom in dormitoare, Mobexpert in living si KitchenExpert in bucatarie.
Incalzirea este centralizata ndash; exista si teava comuna de gaz separata pentru centrala.
Loc de parcare ADP platit pana la 31.12.2026 (posibilitate inchiriere loc in parcarea din apropierea blocului conform regulament).
Pentru vizionare sau detalii suplimentare, contactati-ma!
La vizionare este necesar sa prezentati un act de identitate.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220262
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 71 mp
Suprafață construită 71 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1978
Preț/mp 1.746 EUR/mp

location_on Localizare

Rahova, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...

checklist Dotări și facilități

category

Strazi

  • check_circle Asfaltate