VDI.ro

Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000...

Brasov, Astra

250.000 EUR

Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro

location_on Brasov, Astra, Brasov

250.000 EUR
3.289 EUR/mp
ID: VDI587.1210248 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 3 vizualizări
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 1
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 2
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 3
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 4
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 5
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 6
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 7
Apartament 3 camere - URBAN PLAZA lux,mobilat-utilat, 250000 Euro - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 76 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 2000 home 76 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un elegant apartament cu 3 camere, situat la etajul 8 din 10, in Astra- Urban Plaza, - cel mai ambitios si modern ansamblu rezidential din Brasov, unde confortul urban intalneste rafinamentul unui stil de viata contemporan. Dotari si finisaje de inalta calitate! Apartamentul este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, fiind amplasat intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre punctele de interes ale orasului. Pret apartament mobilat ,utilat, ultra finisat - 250.000 eur Pret loc parcare - 15.000 euro.Cod 6965.

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210248
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 76 mp
Suprafață construită 76 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 8
Nr. etaje clădire 10
An construcție 2000
Preț/mp 3.289 EUR/mp

location_on Localizare

Astra, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 250.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.424 €