VDI.ro

Apartament 3 camere zona Lamaita

Ploiesti, Vest - Lamaita

83.000 EUR

Apartament 3 camere zona Lamaita

location_on Ploiesti, Vest - Lamaita, Prahova

83.000 EUR
1.312 EUR/mp
ID: VDI410.1228685 | Publicat: 12.05.2026 | Actualizat: 2 zile în urmă | 1 vizualizări
Apartament 3  camere zona Lamaita - foto 1
Apartament 3  camere zona Lamaita - foto 2
Apartament 3  camere zona Lamaita - foto 3
Apartament 3  camere zona Lamaita - foto 4
Apartament 3  camere zona Lamaita - foto 5
Apartament 3  camere zona Lamaita - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 63 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1974 home 75 mp constr.

Descriere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere spatios si luminos, decomandat, situat in zona Vest-Lamaita.
Situat intr-un bloc din anul 1974 cu un regim de inaltime de 10 etaje , disponibil la parter, cu o suprafata de63.26 mp utili , care detine separatie de gaze si proiect de centrala. Apartamentul se vinde partial/mobilat.Zona beneficiaza de locuri de parcare publice, disponibile in regim de lt;lt; primul venit, primul servit gt;gt;, fara atribuire fixa.
Imobilul este situat in apropiere de autobuz, banca, supermarket, trafic pietonal, piata, parc, farmacii,scoala, cresa/gradinita.
Anumite informatii sunt cu titlu orientativ #537;i pot s#259; difere in realitate. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI410.1228685
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 63 mp
Suprafață construită 75 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1974
Preț/mp 1.312 EUR/mp

location_on Localizare

Vest - Lamaita, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 83.000 €
31.000 € 269.000 €
Medie zonă:89.149 €