VDI.ro

Vanzare apartament 3 camere zona Lujerului - Bulevardul Iul...

Bucuresti, Lujerului

143.000 EUR

Vanzare apartament 3 camere zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu

location_on Bucuresti, Lujerului, Bucuresti Ilfov

143.000 EUR
2.306 EUR/mp
ID: VDI393.1220797 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 18 vizualizări
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 1
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 2
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 3
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 4
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 5
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 6
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 7
Vanzare apartament 3 camere  zona Lujerului - Bulevardul Iuliu Maniu - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1976 home 62 mp constr.

Descriere

Vanzare apartament 3 camere zona Militari - Lujerului, la aproximativ 8 minute de Cora Lujerului si la 9 minute de Complexul Comercial Sir.
Apartamentul este situat la etajul 3 intr-un imobil de 10 etaje, avand o suprafata de aproximativ 62 mp, fiind o zona verde si cu acces facil catre principalele punte de interes ale capitalei si catre centrul orasului.
Apartamentul este luminoas, #537;i se afl#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, la aproximativ 9 - 10 minute pe jos de Metrou Lujerului, acces rapid c#259;tre mijloace de transport, STB, tramvai 41 #537;i multiple facilit#259;#539;i aflate in zona, cum ar fi: Lidl, Auchan, Plaza Romania, Afi Cotroceni, Parc Moghiros, Piata Veteranilor, sal#259; de fitness, farmacie, terenuri de joac#259; pentru copii.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220797
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 62 mp
Suprafață construită 62 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1976
Preț/mp 2.306 EUR/mp

location_on Localizare

Lujerului, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)