VDI.ro

Vanzare apartament 4 camere mosilor

Bucuresti, Mosilor

140.000 EUR

Vanzare apartament 4 camere mosilor

location_on Bucuresti, Mosilor, Bucuresti Ilfov

140.000 EUR
1.772 EUR/mp
ID: VDI387.1211521 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 7 vizualizări
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 1
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 2
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 3
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 4
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 5
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 6
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 7
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 8
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 9
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 10
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 11
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 12
Vanzare apartament 4 camere mosilor - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 79 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 1982 home 85 mp constr.

Descriere

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 4 camere (transformat in 3 si folosite in scop de birou) , situat in cartierul Mosilor ,zona Dacia- Mosilor, intr-un imobil, construit in anul 1982, recent anvelopat, confort 1, semidecomandat, etaj 8 din 8, avand suprafata totala de 85 mp si suprafata utila de 79 mp, cu 2 bai si 2 balcoane inchise
Exista posibilitatea de a reface 4 camere confirm schita iniziala daca se doreste.
Toate instalatii electrice si sanitare au fost refacute si sunt perfect functionale
Pretul este usor negociabil
ID intern: 7R-1812

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1211521
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 79 mp
Suprafață construită 85 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 8
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1982
Preț/mp 1.772 EUR/mp

location_on Localizare

Mosilor, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Da
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 140.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.702 €