VDI.ro

Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua

Bucuresti, Rahova

173.000 EUR

Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua

location_on Bucuresti, Rahova, Bucuresti Ilfov

173.000 EUR
1.922 EUR/mp
ID: VDI393.1231654 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 13 ore în urmă | 24 vizualizări
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 1
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 2
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 3
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 4
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 5
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 6
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 7
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 8
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 9
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 10
Apartament 4 camere (totul nou) Rahova – Dumbrava Noua - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 90 mp bathtub 2 băi layers Et. parter calendar_today 1986 home 90 mp constr.

Descriere

REF04B4802 Va prezentam in vederea vanzarii un apartament de 4 camere, spatios, intr-un bloc construit in 1986 si reabilitat recent, din sectorul 5. Apartamentul este decomandat si dispune de 2 grupuri sanitare, centrala proprie noua, apparat aer conditionat nou, calorifere noi, corpuri de iluminat noi, usa intrare noua, bucataria facuta pe comanda (cuptor, plita, hota, toate noi). Se vinde mobilat (toata mobile noua)
Pentru vizionare sau detalii suplimentare, contactati-ma!
La vizionare este necesar sa prezentati un act de identitate.

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1231654
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 90 mp
Suprafață construită 90 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj parter
Nr. etaje clădire 8
An construcție 1986
Preț/mp 1.922 EUR/mp

location_on Localizare

Rahova, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 173.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:182.033 €