VDI.ro

Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic...

Bucuresti, Cismigiu

190.000 EUR

Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie

location_on Bucuresti, Cismigiu, Bucuresti Ilfov

190.000 EUR
1.759 EUR/mp
ID: VDI393.1220555 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 7 vizualizări
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 1
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 2
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 3
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 4
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 5
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 6
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 7
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 8
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 9
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 10
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 11
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 12
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 13
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 14
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 15
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 16
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 17
Apartament 4 camere ultracentral Cismigiu 114 mp interbelic ideal investitie - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 108 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 1940 home 114 mp constr.

Descriere

V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament de 4 camere situat icirc;n zona ultracentral#259; Ci#537;migiu, la cacirc;#539;iva pa#537;i de parc, Calea Victoriei #537;i principalele puncte de interes ale centrului Bucure#537;tiului.
Proprietatea se adreseaz#259; cump#259;r#259;torilor care caut#259; spa#539;iu generos icirc;ntr-o zon#259; istoric#259; a Bucure#537;tiului sau investitorilor interesa#539;i de o proprietate cu poten#539;ial ridicat de valorificare.Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil interbelic construit icirc;n anul 1940, icirc;ncadrat icirc;n clasa de risc seismic RS1.Proprietatea impresioneaz#259; prin spa#539;iile ample, luminozitatea natural#259; #537;i elementele arhitecturale autentice, p#259;strate din perioada interbelic#259;: parchet masiv, u#537;i originale cu vitralii #537;i tavane icirc;nalte care ofer#259; senza#539;ia de volum #537;i elegan#539;#259; specific#259; epocii.Suprafa#539;a totala este de aproximativ 108 mp utili , completat#259; de dou#259; balcoane, oferind multiple posibilit#259;#539;i de amenajare.Compartimentare actual#259;:living generos3 camere spa#539;ioasebuc#259;t#259;rie separat#259;2 baihol larg de acces2 balcoaneUnul dintre marile avantaje ale apartamentului este versatilitatea compartiment#259;rii. Configura#539;ia permite adaptarea u#537;oar#259; pentru:locuin#539;#259; reziden#539;ial#259; spa#539;ioas#259;birou reprezentativcabinet profesionalInteriorul p#259;streaz#259; caracterul autentic al locuin#539;elor interbelice, oferind o baz#259; excelent#259; pentru renovare personalizat#259;, icirc;n func#539;ie de stilul viitorului proprietar.Caracteristici principale:camere mari #537;i bine propor#539;ionatelumin#259; natural#259; abundent#259;parchet masiv originaltacirc;mpl#259;rie interioar#259; din lemn cu vitraliiinstala#539;ii electrice #537;i sanitare ref#259;cute (2009)apartament liber, disponibil imediatLocalizare:Parcul Ci#537;migiuUniversitateCalea VictorieiPia#539;a Kog#259;lniceanumetrou Izvor #537;i Universitaterestaurante, teatre, institu#539;ii culturale #537;i administrative
Pre#539;: 190.000 euro; negociabil

Detalii proprietate

ID anunț VDI393.1220555
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 108 mp
Suprafață construită 114 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 3
Nr. etaje clădire 7
An construcție 1940
Preț/mp 1.759 EUR/mp

location_on Localizare

Cismigiu, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)