VDI.ro

Ame Residence Exclusivitate Proiect nou ap 2 si 3 camere

Popesti-Leordeni, Primarie

67.768 EUR

Ame Residence Exclusivitate Proiect nou ap 2 si 3 camere

location_on Popesti-Leordeni, Primarie, Bucuresti Ilfov

67.768 EUR
1.329 EUR/mp
ID: VDI643.1228286 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 oră în urmă | 9 vizualizări
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 1
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 2
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 3
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 4
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 5
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 6
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 7
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 8
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 9
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 10
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 11
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 12
Ame Residence Exclusivitate  Proiect nou ap 2 si 3 camere - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2026 home 51 mp constr.

Descriere

EXCLUSIVITATE
Noul Proiect Rezidential AME Leordeni
Descopera AME Leordeni, un proiect rezidential nou, conceput pentru confort, functionalitate si un stil de viata modern. Ansamblul ofera apartamente spatioase de 2 si 3 camere, ideale atat pentru locuire, cat si pentru investitie.
Detalii apartamente bull; Apartamente de 2 si 3 camere bull; Compartimentari eficiente si suprafete generoase
Preturi si conditii comerciale bull; Pret de pornire: 1.275 euro + TVA / mp util avans 70%Pret credit 1.335 euro + Tva / mp util avans 20 % bull; Locuri de parcare disponibile: 5.000 euro + TVA
Avantaje AME Leordeni bull; Proiect nou, in zona in dezvoltare bull; Ideal pentru familii sau investitie bull; Flexibilitate in achizitie si modalitati de plata avantajoase bull; Vanzare in exclusivitate
COMISION 0 %
Pentru mai multe informatii, planuri si programari la vizionare, contacteaza-ne acum!
0739 922 876Alliance Rezidential

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1228286
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 51 mp
Suprafață construită 51 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2026
Preț/mp 1.329 EUR/mp

location_on Localizare

Primarie, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 67.768 €
44.950 € 265.000 €
Medie zonă:108.969 €