VDI.ro

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 2 camere - 2 bai

Bucuresti, Aparatorii Patriei

111.930 EUR

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 2 camere - 2 bai

location_on Bucuresti, Aparatorii Patriei, Bucuresti Ilfov

111.930 EUR
2.050 EUR/mp
ID: VDI643.1228949 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 3 zile în urmă | 2 vizualizări
{Aparatorii Patriei} Apartament cu 2 camere - 2 bai - foto 1
{Aparatorii Patriei} Apartament cu 2 camere - 2 bai - foto 2
{Aparatorii Patriei} Apartament cu 2 camere - 2 bai - foto 3
{Aparatorii Patriei} Apartament cu 2 camere - 2 bai - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2025 home 55 mp constr.

Descriere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, 2 bai la un minut de Statia de Metrou Aparatorii Patriei .Dispune de o suprafata utila totala de 54.6 mp .Apartamentul se preda la cheie .Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) .Pret :- 111.930 euro, TVA inclus, avans 50% .- 117.390 euro, TVA inclus, la plata cu credit .Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contata la 0729.233.993Alexandru Radu

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1228949
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 55 mp
Suprafață construită 55 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2025
Preț/mp 2.050 EUR/mp

location_on Localizare

Aparatorii Patriei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Distribuie
verified Comision 0% cumpărător

Prețul pe piață

Preț cerut: 111.930 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.702 €