VDI.ro

Apartamente cu piscina Baile Felix

Baile Felix

84.000 EUR

Apartamente cu piscina Baile Felix

location_on Baile Felix, Bihor

84.000 EUR
1.377 EUR/mp
ID: VDI629.1229590 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 4 ore în urmă
Apartamente cu piscina Baile Felix - foto 1
Apartamente cu piscina Baile Felix - foto 2
Apartamente cu piscina Baile Felix - foto 3
Apartamente cu piscina Baile Felix - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 61 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 2026 home 70 mp constr.

Descriere

SIMRA Imobiliare propune spre vanzareApartamente premium de vanzare in Baile Felix, intr-un complex rezidential nou, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie.
bull; Suprafete generoase de peste 50 mpbull; Balcoane maribull; Infinity pool in cadrul complexuluibull; Design modern si finisaje premiumbull; Perfect pentru regim hotelier sau Airbnb
Pret: 84.000 Euro
Oportunitate excelenta intr-una dintre cele mai cautate zone din apropierea Oradiei.Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi!Tel: 0748319974

Detalii proprietate

ID anunț VDI629.1229590
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 61 mp
Suprafață construită 70 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
An construcție 2026
Preț/mp 1.377 EUR/mp

location_on Localizare

Baile Felix, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 84.000 €
78.000 € 99.800 €
Medie zonă:86.200 €