VDI.ro

Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare)

Iasi, Nicolina

65.900 EUR

Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare)

location_on Iasi, Nicolina, Iasi

65.900 EUR
1.318 EUR/mp
ID: VDI545.1228074 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 34 vizualizări
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 1
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 2
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 3
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 4
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 5
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 6
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 7
Apartament cu 2 camere, Nicolina (Spitalul de Recuperare) - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1980 home 50 mp constr.

Descriere

Agentia imobiliara Express Casa va pune la dispozitie un apartament primitor, cu spatii practice, disponibil spre vanzare in zona Nicolina, zona Spitalul de Recuperare Iasi ndash; o locatie excelenta, cu acces rapid la mijloace de transport in comun si alte puncte de interes ale orasului.
Detalii apartament:Suprafata compartimentata practic si functional: living cu bucatarie open-space; dormitor la mansarda, cu acces din living; baie recent renovata; balcon inchis - accesul facandu-se tot din living. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat (masina de spalat, frigider, aer conditionat, centrala termica proprie). Imobilul este izolat exterior, asigurand confort termic pe tot parcursul anului si costuri mici la intretinere.

Statie de autobuz in apropiere Magazine, piata, supermarket-uri si parcuri in zona; acces rapid spre Gara Nicolina Apartamentul este potrivit atat pentru locuinta personala, cat si pentru inchiriereTe invitam la vizionare ndash; nu te costa nimic sa iti faci o idee si, de ce nu, poate chiar sa descoperi locuinta potrivita pentru tine.Daca aceasta proprietate nu este alegerea finala, te putem ajuta cu alte optiuni adaptate nevoilor tale.0771 418 592Resmerita Constantin ndash; Consultant imobiliarExpress Casa

Detalii proprietate

ID anunț VDI545.1228074
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 50 mp
Suprafață construită 50 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 4
Nr. etaje clădire 5
An construcție 1980
Preț/mp 1.318 EUR/mp

location_on Localizare

Nicolina, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 65.900 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.091 €