VDI.ro

Apartament cu 2 camere zona Lamaitei

Baia Mare, Exterior Vest

81.900 EUR

Apartament cu 2 camere zona Lamaitei

location_on Baia Mare, Exterior Vest, Maramures

81.900 EUR
1.706 EUR/mp
ID: VDI622.1207051 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 11 ore în urmă | 2 vizualizări
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 1
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 2
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 3
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 4
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 5
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 6
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 7
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 8
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 9
Apartament cu 2 camere zona Lamaitei - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2023 home 55 mp constr.

Descriere

Imobiliare Distinto va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, etaj 2, amplasat icirc;ntr-o zon#259; reziden#539;ial#259; lini#537;tit#259;. Imobilul se afl#259; icirc;ntr-un bloc nou, cu priveli#537;te deschis#259; #537;i finisaje de calitate superioar#259;.
Suprafa#539;#259; util#259; total#259;: 48 mpCompartimentare: bull; Hol de acces bull; Baie cu geam bull; Living luminos cu buc#259;t#259;rie open-space bull; Dormitor bull; Balcon cu vedere frumoas#259;
Este complet mobilat #537;i utilat, fiind gata de mutare.Dispune de icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259;, oferind confort termic ridicat, iar mobilierul de buc#259;t#259;rie, masa #537;i scaunele sunt din lemn masiv, realizate pe comand#259; ndash; detalii care confer#259; elegan#539;#259; #537;i durabilitate.
Loc de parcare INCLUS icirc;n pre#539;
Avantaje: bull; Zon#259; reziden#539;ial#259; lini#537;tit#259;, sigur#259; #537;i verde bull; Bloc nou, bine icirc;ntre#539;inut bull; Priveli#537;te deschis#259;, apartament luminos bull; Baie cu geam, finisaje elegante din marmur#259; ndash; la chiuvet#259; #537;i deasupra toaletei. bull; Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; bull; Mobilat #537;i utilat complet (mobilier de calitate, din lemn masiv) bull; Loc de parcare propriu inclus
Pre#539;: 83900eurPentru mai multe informa#539;ii sau pentru programarea unei vizion#259;ri, nu ezita#539;i s#259; ma contacta#539;i la 0754559309

Detalii proprietate

ID anunț VDI622.1207051
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 55 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2023
Preț/mp 1.706 EUR/mp

location_on Localizare

Exterior Vest, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 81.900 €
96 € 385.000 €
Medie zonă:98.038 €