VDI.ro

Apartament elegant in zona centrala, curte si intrare indiv...

Brasov, Centrul Istoric

102.000 EUR

Apartament elegant in zona centrala, curte si intrare individuala,102000 Euro

location_on Brasov, Centrul Istoric, Brasov

102.000 EUR
2.125 EUR/mp
ID: VDI587.1210564 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 30 vizualizări
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 1
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 2
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 3
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 4
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 5
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 6
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 7
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 8
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 9
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 10
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 11
Apartament elegant in zona centrala,  curte si intrare individuala,102000 Euro - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. parter home 48 mp constr.

Descriere

Va propun spre vanzare un apartament central, complet renovat, situat intr-una dintre cele mai linistite zone ale Brasovului - strada Dealul de Jos. Proprietatea se remarca prin intrarea separata, curtea proprie si accesibilitatea excelenta catre centrul orasului, fiind ideala atat pentru investitie (inchiriere pe termen lung sau in regim hotelier), cat si pentru o familie restransa care cauta confort si intimitate. Detalii si beneficii:Renovat complet in 2022 - instalatii, finisaje si dotari moderneIntrare separata - intimitate totala.Curte proprie - spatiu ideal pentru relaxare sau gradina mica,centrala termica proprie - costuri reduse la intretinere,boxa pentru depozitare,loc de parcare inclus.Zona foarte linistita, aproape de centrul vechi, magazine, transport public, scoli. Pret: 102.000 EUR.cod PAL 5196

Detalii proprietate

ID anunț VDI587.1210564
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 48 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 1
Preț/mp 2.125 EUR/mp

location_on Localizare

Centrul Istoric, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 102.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.424 €