VDI.ro

Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc

Iasi, Podu Ros

54.900 EUR

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

54.900 EUR
1.893 EUR/mp
ID: VDI199.1228953 | Publicat: 13.05.2026 | Actualizat: 5 ore în urmă | 2 vizualizări
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 1
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 2
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 3
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 4
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 5
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 6
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 7
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 8
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 9
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 10
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 11
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 12
Liber, apartament 2 camere Podu Ros Cantemir, bloc fara risc - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 29 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1972 home 29 mp constr.

Descriere

De vanzare apartament 2 camere, Podu Ros Cantemir, la numai 200 m de Podu de Piatra si cca. 900 m de Palas, liber, bloc fara risc seismic.Apartamentul propus spre vanzare, are o suprafata utile de 29 mp, este situat pe strada Decebal, bloc construit in 1972, regim de inaltime P+4E, termosistem la exterior, apartamentul fiind situat la parter, compartimentare functionala, hol de acces, baie cu dus, living cu acces catre bucataria deschisa si dormitor, este modest amenajat, necesita renovare, usa metalica la intrare, tamplarie exterioara PVC cu geam termopan, gresie si faianta, racordat la toate utilitatile.Pretul este de 54.900 euro negociabil, se accepta si plata prin credit bancar, acte in regula, apartament fara sarcini.OFERTA CU PREDARE IMEDIATA, CHEIA SE PREDA IN MOMENTUL SEMNARII!

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1228953
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 29 mp
Suprafață construită 29 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 4
An construcție 1972
Preț/mp 1.893 EUR/mp

location_on Localizare

Podu Ros, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)